NAŠE POSLANIE

Lepšia vinylová podlaha…

NAŠE POSLANIE

Lepšia vinylová podlaha…

"... vytváranie krásy je to prvé a najdôležitejšie."

– Piet Dossche, zakladateľ COREtec Flooring

V podstate sme vždy
boli inovátori.

Dokonca aj vtedy, keď bolo naše „ústredie“ hosťovskou spálňou nášho zakladateľa. Bez ohľadu na to, ako sa nám naša cesta zdala ťažká, nikdy sme nechceli ísť nikomu po stopách. Namiesto toho sme vášnivo hľadali vyššiu úroveň.

Neustále presadzovanie našich hodnôt pred konvenčnou múdrosťou nás nakoniec  viedlo k vývoju a patentovaniu originálnej 100% vodeodolnej vinylovej podlahy, ktorá prináša skutočný štýl a znesie takmer všetko, čo život prináša.

Play Video
Naša Misia

Sme vývojári, inovátori a celkovo rebeli. Videli sme príležitosť vytvoriť lepšiu podlahu a ponoriť sa do mysle, tela i duše. Nasledovali sme sen a popri tom sme vytvorili úplne novú kategóriu. Sme nadšenci štýlu, vyznávači technológií a hľadači jednoduchosti. Sme zanietení poskytovať ľuďom podlahové riešenia, ktoré zodpovedajú ich dizajnovým snom a obstoja v skutočnom živote. Sme posadnutí vytváraním zážitku tak krásneho, ako sú naše podlahy.
Sme autentickí až do konca.
SME COREtec.

Naše ZÁKLADNÉ Hodnoty

Naše podlahy a náš úspech sme postavili na troch jednoduchých hodnotách:

Vzhľad

Máme vášeň pre poskytovanie širokého výberu autentického prírodného vzhľadu, aby ste mohli povedať, čo z vás robí to, čím ste. Trváme na inovácii produktov – vrátane mikro skosených hrán, vylepšených maľovaných drážok a technológie Embossed in Register – tvoríme najpríťažlivejšie vzory a textúry.

Obstojí v reálnom živote

Naše podlahy sú 100% vodeodolné, odolné voči deťom a domácim zvieratám. Vyskúšajte ich vo svojej kuchyni alebo v kúpeľni: nebudú sa krútiť alebo ohýbať, ani keď sú ponorené vo vode. Naše 100% vodeodolné jadro, pružný vinyl a ochranná vrstva proti opotrebeniu zaistia, aby vaša podlaha vyzerala dobre po celý život vášho domova. Prirodzene, všetky podlahy COREtec® majú doživotnú záruku na bývanie.

Je navrhnutá pre jednoduchosť

COREtec® znamená jednoduchú inštaláciu, ošetrovanie a pohodlné užívanie. Jej bezpečný klik systém nevyžaduje žiadne lepidlo alebo klince a je možné ju inštalovať na existujúce podlahy bez dodatočnej podložky. Zabudnite na brúsenie, leštenie, tesnenie alebo povrchovú úpravu: naše podlahy nevyžadujú mimoriadnu údržbu.

Filter:
DIZAJN
Farba
Svetlosť
Hrúbka
Dĺžka
Šírka
Kolekcie
DostupnosŤ
Starostlivosť